Vacanze in RC:CZeCOTTourmapsBoemia orientaleUNESCOVacanze attiveOrari

skočit na navigaci | skočit na obsah


non collegato
Registra
scelta della lingua: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Brno.
fotografie: precedente | prossima

nahoru ^


Brno - Calendario eventi

Eventi consigliati

(Kudrnovo koulení z Lednice do Brna - cyklojízda)

sabato 21.4.2018 9:00 - 21.4.2018

Brno, Lednice

(Great Gatsby show)

lunedi 23.4.2018 19:00

Sono Centrum (Brno)

(Na hrudi obra obláček malý... - Filharmonie na stadioně)

(Na hrudi obra obláček malý... - Filharmonie na stadioně)

giovedi 10.5.2018 19:00

Casa del circolo (Brno)

Ricerca eventi

(Výstava loutek z filmů Fimfárum)

sabato 27.1.2018  - mercoledi 25.4.2018

Castello estivo dei Mitrovsky (Brno)

(Hieronymus Lorm)

mercoledi 28.2.2018  - domenica 10.6.2018

Museo tecnico a Brno (Brno)

(Výstava Geometry)

(Výstava Geometry)

lunedi 5.3.2018  - 3.9.2018

ECCO! science centrum - parco scientifico di divertimento (Brno)

(Proměny Brna II aneb Brno napoleonské)

(Proměny Brna II aneb Brno napoleonské)

venerdi 6.4.2018  - domenica 29.7.2018

Villa Löw-Beer (Brno)

(Kudrnovo koulení z Lednice do Brna - cyklojízda)

sabato 21.4.2018 9:00 - 21.4.2018

Brno, Lednice

(Vycházka ke Dni Země)

sabato 21.4.2018 10:00

Brno

(Cestami hrázného Františka Šikuly)

sabato 21.4.2018 10:00

Brno

(Den Země aneb Fandíme fauně)

(Den Země aneb Fandíme fauně)

sabato 21.4.2018 10:00 - 21.4.2018

Brno

(Ivan Hlas Trio)

venerdi 19.2.2016 20:00
venerdi 7.4.2017 20:00
sabato 21.4.2018 20:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Australský večer, Jaroslav Dušek a Ondřej Smeykal)

sabato 21.4.2018 20:00

Semilasso (Brno)

(FC Zbrojovka Brno - FC Viktoria Plzeň)

sabato 20.5.2017 17:00
sabato 21.4.2018 20:15

Stadion FC Zbrojovka Brno (Brno)

(Veřejný turistický závod - jihomoravský krajský pohár a mistrovství kraje)

domenica 22.4.2018 9:00

Brno

(Štístko a Poupěnka)

domenica 22.4.2018 11:00

Cinema universitario Scala (Brno)

(Lori A. Williams, Omar Hakim & Rachel Z)

domenica 22.4.2018 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Miro Jaroš - Koncert pro (ne)poslušné děti)

lunedi 23.4.2018 16:00

Museo delle marionette (Brno)

(Great Gatsby show)

lunedi 23.4.2018 19:00

Sono Centrum (Brno)

(Flamenco: Pérez & Segura & Pérez - Jazz & World Music)

(Flamenco: Pérez & Segura & Pérez - Jazz & World Music)

lunedi 23.4.2018 19:30

Casa del circolo (Brno)

(Řízená degustace vín z ŠSV Velké Pavlovice)

(Řízená degustace vín z ŠSV Velké Pavlovice)

martedi 24.4.2018 19:00

(Brno)

(Kenny Barron)

mercoledi 25.4.2018 20:30

Casa del circolo (Brno)

(Touha po domově -  Filharmonie na stadioně)

(Touha po domově - Filharmonie na stadioně)

giovedi 26.4.2018 19:00

Casa del circolo (Brno)

(Katedra jazzové interpretace JAMU (CZ, SK, BG))

giovedi 26.4.2018 19:30

Taetro na Orlí, il laboratorio musicale e drammatico di università di scienze musicali JAMU (Brno)

(Bach: Mše h moll)

giovedi 26.4.2018 19:30

(Brno)

(Supertramp Classics)

(Supertramp Classics)

venerdi 27.4.2018 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Akryl - strukturální malba Portrét/Akt)

sabato 28.4.2018 9:00 - domenica 29.4.2018 16:00

Kotlářská (Brno)

(Čarodějná škola ve Vida!)

(Čarodějná škola ve Vida!)

sabato 28.4.2018 10:00 - 28.4.2018

ECCO! science centrum - parco scientifico di divertimento (Brno)

(Garage & Tony Ducháček)

sabato 28.4.2018 19:00

Semilasso (Brno)

(Našrot)

(Našrot)

sabato 28.4.2018 19:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Right Said Fred)

(Right Said Fred)

sabato 28.4.2018 21:00

Laser Show Hall (Brno)

(Euro floorbal tour 2018)

venerdi 27.4.2018 16:00
sabato 28.4.2018 12:00
domenica 29.4.2018 12:00

Kajot Arena (Brno)

(Víkendové labodílny: Výcvik draků)

(Víkendové labodílny: Výcvik draků)

sabato 3.3.2018 12:00
domenica 4.3.2018 12:00
sabato 10.3.2018 12:00
domenica 11.3.2018 12:00
sabato 17.3.2018 12:00
domenica 18.3.2018 12:00
sabato 24.3.2018 12:00
domenica 25.3.2018 11:00
sabato 31.3.2018 12:00
domenica 1.4.2018 12:00
sabato 7.4.2018 12:00
domenica 8.4.2018 12:00
sabato 14.4.2018 12:00
domenica 15.4.2018 12:00
sabato 21.4.2018 12:00
domenica 22.4.2018 12:00
sabato 28.4.2018 12:00
domenica 29.4.2018 12:00

ECCO! science centrum - parco scientifico di divertimento (Brno)

(Den tance Brno - Flamenco pro všechny)

(Den tance Brno - Flamenco pro všechny)

domenica 29.4.2018 15:00 - 29.4.2018

Moravské náměstí (Brno)

(Cosmos discovery - světová výstava kosmonautiky)

(Cosmos discovery - světová výstava kosmonautiky)

martedi 1.5.2018  - domenica 2.9.2018

Fiera di Brno (Brno)

(Láskyplné ovínění)

(Láskyplné ovínění)

martedi 1.5.2018 14:00 - 1.5.2018

Brno

(Rok 1918 - Co nám válka vzala a dala)

giovedi 3.5.2018  - lunedi 31.12.2018

Špilberk - castello e museo (Brno)

(Vida! After Dark: Sex)

(Vida! After Dark: Sex)

giovedi 3.5.2018 19:00 - 3.5.2018

ECCO! science centrum - parco scientifico di divertimento (Brno)

(Spirituál kvintet a vzácný host Dagmar Pecková)

(Spirituál kvintet a vzácný host Dagmar Pecková)

venerdi 4.5.2018 19:00 - 4.5.2018

Semilasso (Brno)

(2. jugger.cz Open)

(2. jugger.cz Open)

sabato 5.5.2018 10:00 - 5.5.2018

(Brno)

(Jan Smigmator - Swinging trio)

(Jan Smigmator - Swinging trio)

lunedi 7.5.2018 19:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Putování hornickým krajem)

martedi 8.5.2018 7:30 - 8.5.2018

Brno

(Imt smile)

mercoledi 9.5.2018 20:00

Squash Radost (Brno)

(28. ročník Mezinárodního bienále grafického designu Brno)

giovedi 10.5.2018  - domenica 26.8.2018

Galleria della Moravia a Brno - Museo dell'arte moderna (Brno)

(Na hrudi obra obláček malý... - Filharmonie na stadioně)

(Na hrudi obra obláček malý... - Filharmonie na stadioně)

giovedi 10.5.2018 19:00

Casa del circolo (Brno)

(Christian McBride Big Band)

giovedi 10.5.2018 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Olej - realistická malba květin)

sabato 12.5.2018 9:00 - 12.5.2018

Kotlářská (Brno)

(Lužánecký guláš fest)

(Lužánecký guláš fest)

sabato 12.5.2018 10:30

(Brno)

(Forever Success Rally CR & SR 2018)

sabato 12.5.2018 12:00

Laser Show Hall (Brno)

(Shrek)

sabato 12.5.2018 14:00

Kajot Arena (Brno)

(Den matek ve Vida!)

(Den matek ve Vida!)

domenica 13.5.2018 10:00 - 13.5.2018

ECCO! science centrum - parco scientifico di divertimento (Brno)

(Májový koncert)

lunedi 14.5.2018 18:30

Semilasso (Brno)

(One Knor Show)

martedi 15.5.2018 19:00

Sono Centrum (Brno)

(Dymytry: turné 2018 - 15 let pod maskou)

mercoledi 16.5.2018 20:00

Sono Centrum (Brno)

(Duch)

giovedi 17.5.2018 19:30

Kajot Arena (Brno)

(Oblastní setkání VHT na Babách 2018)

venerdi 18.5.2018  - domenica 20.5.2018

Brno

(Brněnská muzejní noc ve Vida!)

(Brněnská muzejní noc ve Vida!)

sabato 19.5.2018 16:00 - 19.5.2018

ECCO! science centrum - parco scientifico di divertimento (Brno)

(Králova řeč)

(Králova řeč)

martedi 4.11.2014 19:00
lunedi 28.12.2015 19:00
sabato 9.4.2016 19:00
mercoledi 4.5.2016 19:00
lunedi 23.5.2016 17:00
venerdi 3.6.2016 19:00
domenica 18.9.2016 19:00
lunedi 20.3.2017 19:00
mercoledi 26.4.2017 19:00
mercoledi 31.5.2017 19:00
lunedi 12.6.2017 19:00
mercoledi 6.9.2017 19:00
giovedi 16.11.2017 19:00
mercoledi 13.12.2017 19:00
sabato 24.2.2018 19:00
venerdi 16.3.2018 19:00
domenica 20.5.2018 19:00

Teatro Nazionale a Brno - Teatro di Mahen (Brno)

(František Nedvěd)

lunedi 21.5.2018 19:00

Semilasso (Brno)

(Vím, že víš, že vím)

mercoledi 9.12.2015 19:00
mercoledi 23.3.2016 19:00
martedi 20.9.2016 19:00
venerdi 16.6.2017 19:00
martedi 22.5.2018 19:00

Semilasso (Brno)

(Řízená degustace Vinařství Mikrosvín Mikulov)

(Řízená degustace Vinařství Mikrosvín Mikulov)

mercoledi 23.5.2018 18:00

Palackého náměstí (Brno)

(Batosnění)

giovedi 24.5.2018 15:00
giovedi 24.5.2018 16:30

Teatro Polárka (Brno)

(Tisíc tuctů Jakub Maksymov)

giovedi 24.5.2018 15:00
giovedi 24.5.2018 18:00

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Mozart: Slavnostní nešpory)

giovedi 24.5.2018 19:30

Casa del circolo (Brno)

(Pár vzkazů veškerenstvu)

giovedi 24.5.2018 19:30

Galleria HaDivadla (Brno)

(David Stypka a Bandjeez)

giovedi 24.5.2018 20:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Prokletí)

giovedi 24.5.2018 20:30

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Meeting Brno 2018)

venerdi 25.5.2018  - domenica 3.6.2018

Brno

(Jsou místa oblíbená tmou)

venerdi 25.5.2018 10:30
venerdi 25.5.2018 17:00
venerdi 25.5.2018 19:00

Teatro Reduta (Brno)

(Elity)

venerdi 25.5.2018 19:00

Teatro Nazionale a Brno - Teatro di Mahen (Brno)

(Přes ploty)

venerdi 25.5.2018 19:30

Galleria HaDivadla (Brno)

(Jasno lepo podstín zhyna)

venerdi 25.5.2018 20:00

Teatro Husa na provázku (Brno)

(100 let Re:publika 1918-2018)

sabato 26.5.2018  - domenica 17.6.2018

Fiera di Brno (Brno)

(Blízko)

sabato 26.5.2018 10:30
sabato 26.5.2018 15:30

Teatro Polárka (Brno)

(Medová královna)

sabato 26.5.2018 14:30
sabato 26.5.2018 17:00

Galleria di Milan Zezula (Brno)

(Až na dřeň)

sabato 26.5.2018 17:30

Teatro Polárka (Brno)

(Richard III.)

sabato 26.5.2018 18:00

Galleria HaDivadla (Brno)

(Naše násilí a vaše násilí)

sabato 26.5.2018 19:00

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Obrys)

sabato 26.5.2018 22:00

Teatro Reduta (Brno)

(Koukej, svět!)

domenica 27.5.2018 13:00
domenica 27.5.2018 15:30

Teatro Polárka (Brno)

(Trójanky)

domenica 27.5.2018 16:00

Galleria di Milan Zezula (Brno)

(Ada/Ava)

domenica 27.5.2018 17:00

Taetro na Orlí, il laboratorio musicale e drammatico di università di scienze musicali JAMU (Brno)

(Poslední večeře)

domenica 27.5.2018 19:00

Galleria di Milan Zezula (Brno)

(Homo Faber)

domenica 27.5.2018 19:00

Galleria HaDivadla (Brno)

(Něco za něco)

domenica 27.5.2018 19:00

Teatro Reduta (Brno)

(Batolárium)

lunedi 28.5.2018 11:00
lunedi 28.5.2018 14:30

Teatro Polárka (Brno)

(Lula del Rey)

lunedi 28.5.2018 17:30

Taetro na Orlí, il laboratorio musicale e drammatico di università di scienze musicali JAMU (Brno)

(Pozor, děti, přijela k nám pouť!)

lunedi 28.5.2018 17:30

Teatro Polárka (Brno)

(Vyrozumění)

lunedi 28.5.2018 19:00

Teatro Reduta (Brno)

(Višňový sad)

lunedi 28.5.2018 19:30

Galleria di Milan Zezula (Brno)

(Freak Power)

(Freak Power)

lunedi 28.5.2018 21:00

Gioia (Brno)

(Freedom)

lunedi 28.5.2018 21:00

Galleria HaDivadla (Brno)

(Deadtown - Divadlo bratří Formanů)

giovedi 24.5.2018 20:00
venerdi 25.5.2018 20:00
sabato 26.5.2018 14:00
sabato 26.5.2018 20:00
lunedi 28.5.2018 20:00
martedi 29.5.2018 18:00

Moravské náměstí (Brno)

(Guide)

martedi 29.5.2018 20:00

Teatro Husa na provázku (Brno)

(Sono Beatles night 2018 with The Backwards)

martedi 29.5.2018 20:00

Sono Centrum (Brno)

(Švihla)

mercoledi 30.5.2018 20:00

Galleria HaDivadla (Brno)

(Krajem Pohádky máje)

sabato 2.6.2018 6:00 - 2.6.2018

Brno

(Dětský den se Zbrojovkou & Fotbalové utkání hvězd)

sabato 2.6.2018 13:00

Stadion FC Zbrojovka Brno (Brno)

(3. Řečkovický Gregoryfest)

sabato 2.6.2018 17:00

Centro di cultura Starý Pivovar (Brno)

(Silné reči - stand up comedy show)

mercoledi 31.1.2018 19:00
sabato 10.3.2018 19:00
sabato 2.6.2018 19:00

Sala di Břetislav Bakal (Brno)

(Michael Malarkey)

(Michael Malarkey)

lunedi 4.6.2018 20:00

Fléda (Brno)

(Tkx strike)

venerdi 8.6.2018 20:00

Club Melodka (Brno)

(Berlin sound poets quoi tete)

sabato 9.6.2018 19:30

Forum per l'architettura ed i media (Brno)

(Pirates of the Caribbean in Concert)

(Pirates of the Caribbean in Concert)

domenica 10.6.2018 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Status Quo)

lunedi 11.6.2018 20:00

Laser Show Hall (Brno)

(Bláznivý Petříček)

lunedi 23.11.2015 19:00
giovedi 14.6.2018 19:00

Semilasso (Brno)

(Brněnská country fontána 2018)

(Brněnská country fontána 2018)

sabato 16.6.2018 15:00 - 16.6.2018

Brno

(Štístko a Poupěnka)

domenica 17.6.2018 16:00

Circolo operaio Židenice (Brno)

(Caveman)

lunedi 31.10.2016 19:00
sabato 12.11.2016 17:00
sabato 12.11.2016 20:00
lunedi 21.11.2016 19:00
mercoledi 7.12.2016 19:30
lunedi 19.12.2016 19:00
venerdi 6.1.2017 19:00 - 6.1.2017
domenica 5.3.2017 19:00 - 5.3.2017
sabato 11.3.2017 17:00 - 11.3.2017
sabato 11.3.2017 20:00 - 11.3.2017
domenica 9.4.2017 17:00 - 9.4.2017
domenica 9.4.2017 20:00 - 9.4.2017
martedi 2.5.2017 19:00 - 2.5.2017
martedi 16.5.2017 19:30 - 16.5.2017
martedi 6.6.2017 19:00 - 6.6.2017
venerdi 23.6.2017 19:00 - 23.6.2017
venerdi 15.9.2017 19:00 - 15.9.2017
martedi 26.9.2017 19:00 - 26.9.2017
martedi 10.10.2017 19:00 - 10.10.2017
sabato 28.10.2017 19:00 - 28.10.2017
giovedi 16.11.2017 19:00 - 16.11.2017
domenica 26.11.2017 17:00 - 26.11.2017
domenica 26.11.2017 20:00 - 26.11.2017
lunedi 4.12.2017 19:00 - 4.12.2017
sabato 16.12.2017 17:00 - 16.12.2017
sabato 16.12.2017 20:00 - 16.12.2017
sabato 13.1.2018 17:00
sabato 13.1.2018 20:00
domenica 4.2.2018 17:00 - 4.2.2018
domenica 4.2.2018 20:00 - 4.2.2018
sabato 10.2.2018 17:00 - 10.2.2018
sabato 10.2.2018 20:00 - 10.2.2018
sabato 17.3.2018 17:00 - 17.3.2018
sabato 17.3.2018 20:00 - 17.3.2018
venerdi 27.4.2018 19:00 - 27.4.2018
lunedi 30.4.2018 19:00 - 30.4.2018
martedi 8.5.2018 17:00 - 8.5.2018
mercoledi 9.5.2018 19:00 - 9.5.2018
martedi 12.6.2018 19:00 - 12.6.2018
martedi 19.6.2018 19:00 - 19.6.2018

Teatro di Bolek Polívka (Brno)

(Oenoforum 2018 - Czech International Wine Competition)

venerdi 22.6.2018

Casa del circolo (Brno)

(Akryl/olej - Květy, louka)

sabato 23.6.2018 9:00 - 23.6.2018

Kotlářská (Brno)

(Svítání a Spirituál kvintet)

sabato 23.6.2018 19:30

(Brno)

(Bratři Ebenové s kapelou)

domenica 24.6.2018 19:30

(Brno)

(In Nocti Tenebris)

(In Nocti Tenebris)

venerdi 27.4.2018 17:00 - 27.4.2018
venerdi 25.5.2018 9:00 - 25.5.2018
venerdi 25.5.2018 17:00 - 25.5.2018
mercoledi 27.6.2018 17:00 - 27.6.2018

Labirinto sotto il Mercato verde (Brno)

(Vandrovali hudci 2018 - Jiří Pavlica a Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou)

(Vandrovali hudci 2018 - Jiří Pavlica a Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou)

mercoledi 27.6.2018 19:00 - 27.6.2018

Špilberk - castello e museo (Brno)

(Svratecké léto 2018 - Michal David)

sabato 30.6.2018 10:00 - 30.6.2018

Campo da calcio (Brno)

(Deep Purple)

(Deep Purple)

lunedi 2.7.2018 20:00

Kajot Arena (Brno)

(Marathon hudby 2018)

giovedi 9.8.2018  - domenica 12.8.2018

Brno

(Physical Graffiti (Nl) - The Ultimate Led Zeppelin)

sabato 11.8.2018 20:00

Sono Centrum (Brno)

(Brněnská podkova 2018)

sabato 15.9.2018 6:00 - 15.9.2018

Palackého náměstí (Brno)

(Brněnská podkova 2017)

sabato 30.9.2017 6:30 - 30.9.2017
sabato 22.9.2018 6:00 - 22.9.2018

Palackého náměstí (Brno)

(Kolem Svratky - Toulavý kočárek)

sabato 22.9.2018 10:00 - 22.9.2018

Brno

(Jede Kudrna okolo Brna - IML)

sabato 29.9.2018 6:30 - domenica 30.9.2018 18:00

Brno

(Pochod s chutí)

sabato 29.9.2018 9:00 - 29.9.2018

Brno

(Hrdý Budžes)

lunedi 1.10.2018 19:00

Semilasso (Brno)

(The Rasmus (FI))

martedi 2.10.2018 19:00

Sono Centrum (Brno)

(Noční výsadek v Medlánkách)

venerdi 5.10.2018 18:00

Brno

(Václav Neckář & Bacily)

giovedi 16.2.2012 19:30
venerdi 5.10.2018 19:00

Semilasso (Brno)

(Podzimní medlánecký pochod)

sabato 7.10.2017 6:30
sabato 6.10.2018 8:00 - 6.10.2018

Brno

(Veřejný turistický závod - jihomoravský krajský pohár pro rok 2019)

domenica 7.10.2018 9:30

Brno

(Brněnská 16)

mercoledi 10.10.2018  - sabato 13.10.2018

Sala di Břetislav Bakal (Brno)

(Večer legend 16)

venerdi 12.10.2018 18:00

Semilasso (Brno)

(Madagaskar - Muzikálové dobrodružství 2018)

sabato 13.10.2018 13:30

Kajot Arena (Brno)

(Václav Koubek a hosté Honza Ponocný (Cirkus Ponorka), Jarda Jeřábek (Garage))

martedi 16.10.2018 19:00

MusicLab (Brno)

(MF Robots (ex Brand New Heavies))

giovedi 18.10.2018 20:00

Squash Radost (Brno)

(Zoči Voči)

venerdi 19.10.2018 20:00

Squash Radost (Brno)

(Cesta k vysoké hře: Josef Šíma)

venerdi 26.10.2018  - domenica 24.2.2019

Galleria della Moravia a Brno - Palazzo Místodržitelský (Brno)

(100 let Republiky)

(100 let Republiky)

domenica 28.10.2018 17:00

Sono Centrum (Brno)

(Dvojkoncert legend Turbo a Kern)

mercoledi 31.10.2018 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Floyd Reloaded (UK/GER) Pink Floyd Experience 2018)

giovedi 1.11.2018 20:30

Laser Show Hall (Brno)

(Cesty za sluncem)

domenica 4.11.2018

Brno

(Rande s duchem)

lunedi 5.11.2018 19:00

Semilasso (Brno)

(Katapult - Olda Říha 70. let vzhůru nohama)

martedi 13.11.2018 19:00

(Brno)

(Dáša Vokatá a Oldřich Kaiser)

mercoledi 14.11.2018 19:00

MusicLab (Brno)

(BSP slaví 25 let)

giovedi 15.11.2018 19:00

Semilasso (Brno)

(Sametový košt vín)

sabato 17.11.2018 10:00

(Brno)

(Power of the 90´s)

sabato 17.11.2018 20:00

Laser Show Hall (Brno)

(Matiné)

(Matiné)

domenica 18.11.2018 11:00

Monumento di Leoš Janáček (Brno)

(Příhody lišky Bystroušky)

(Příhody lišky Bystroušky)

domenica 18.11.2018 15:00

Teatro Nazionale a Brno - Opera di Janáček (Brno)

(Světová premiéra studentských oper)

(Světová premiéra studentských oper)

domenica 18.11.2018 19:00

Taetro na Orlí, il laboratorio musicale e drammatico di università di scienze musicali JAMU (Brno)

(Hana Zagorová)

(Hana Zagorová)

domenica 18.11.2018 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Lucie 2018)

sabato 17.11.2018 20:00
domenica 18.11.2018 20:00

Kajot Arena (Brno)

(Káťa Kabanova)

(Káťa Kabanova)

lunedi 19.11.2018 19:00

Teatro Nazionale a Brno - Opera di Janáček (Brno)

(Folklorní koncert)

(Folklorní koncert)

martedi 20.11.2018 19:00

Atrio del centro VUT (Brno)

(Šárka)

(Šárka)

mercoledi 21.11.2018 19:00
giovedi 22.11.2018 19:00

Teatro Reduta (Brno)

(Brněnské Vánoce 2018)

venerdi 23.11.2018  - domenica 23.12.2018

Moravské náměstí (Brno), náměstí Svobody (Brno), Zelný trh (Brno)

(Sborový koncert)

(Sborový koncert)

venerdi 23.11.2018 19:00

Teatro Reduta (Brno)

(Klavírní matiné)

(Klavírní matiné)

sabato 24.11.2018 11:00

Monumento di Leoš Janáček (Brno)

(Škampovo kvarteto)

(Škampovo kvarteto)

sabato 24.11.2018 15:00

Villa Löw-Beer (Brno)

(Osud)

(Osud)

sabato 24.11.2018 19:00

Teatro Nazionale a Brno - Teatro di Mahen (Brno)

(Klavírní recitál Jitky Čechové)

(Klavírní recitál Jitky Čechové)

domenica 25.11.2018 11:00

Teatro Reduta (Brno)

(Klavírní reciál)

(Klavírní reciál)

domenica 25.11.2018 15:00

Villa Tugendhat (Brno)

(Čiperkové)

domenica 25.11.2018 15:00

Casa di cultura Rubín (Brno)

(Věc Makropulos)

(Věc Makropulos)

domenica 25.11.2018 19:00

Teatro Nazionale a Brno - Opera di Janáček (Brno)

(Počátek románu, Rákoš Rákoczy)

(Počátek románu, Rákoš Rákoczy)

venerdi 23.11.2018 19:00
lunedi 26.11.2018 19:00

Teatro Nazionale a Brno - Teatro di Mahen (Brno)

(Folklórní koncert - Musica Folklorica)

(Folklórní koncert - Musica Folklorica)

lunedi 26.11.2018 19:00

Teatro Reduta (Brno)

(Libuše)

(Libuše)

martedi 27.11.2018 19:00

Fiera di Brno (Brno)

(Příhody lišky Bystroušky - Slavnostní zahájení festivalu)

martedi 27.11.2018 19:00

Teatro Nazionale a Brno - Opera di Janáček (Brno)

(Opery posluchačů HF JAMU)

(Opery posluchačů HF JAMU)

mercoledi 28.11.2018 19:00

Taetro na Orlí, il laboratorio musicale e drammatico di università di scienze musicali JAMU (Brno)

(Lenny)

mercoledi 28.11.2018 20:00

Sono Centrum (Brno)

(Koncert orchestru Janáčkovy opery NdB)

(Koncert orchestru Janáčkovy opery NdB)

giovedi 29.11.2018 19:00

Fiera di Brno (Brno)

(Zápisník zmizelého)

(Zápisník zmizelého)

venerdi 30.11.2018 19:00

Teatro Nazionale a Brno - Teatro di Mahen (Brno)

(Komponovaný pořad HF JAMU)

(Komponovaný pořad HF JAMU)

sabato 1.12.2018 11:00

Brno

(Folklórní koncert - Valašský soubor Kašava)

(Folklórní koncert - Valašský soubor Kašava)

sabato 1.12.2018 15:00

Teatro Nazionale a Brno - Teatro di Mahen (Brno)

(Koncert od baroka po jazz pro 4 saxofony)

sabato 1.12.2018 18:30

Convento dei Fratelli misericordiosi (Brno)

(Její pastorkyňa)

(Její pastorkyňa)

sabato 1.12.2018 19:00

Teatro Nazionale a Brno - Opera di Janáček (Brno)

(Smokie - The symphony tour 2018)

sabato 1.12.2018 19:00

Kajot Arena (Brno)

(Cesty za sluncem)

domenica 2.12.2018

Brno

(Matiné - Pavel Haas Quartet)

(Matiné - Pavel Haas Quartet)

domenica 2.12.2018 11:00

Teatro Reduta (Brno)

(Moravská lidová poezie v písních)

(Moravská lidová poezie v písních)

domenica 2.12.2018 15:00

Villa Tugendhat (Brno)

(Koncert velikánů swingu (Ježek, Miller, Gershwin))

domenica 2.12.2018 18:00

Casa di cultura Rubín (Brno)

(Z mrtvého domu)

(Z mrtvého domu)

domenica 2.12.2018 19:00

Fiera di Brno (Brno)

(Klavírní recitál Thomase Adèse)

(Klavírní recitál Thomase Adèse)

lunedi 3.12.2018 19:00

Teatro Reduta (Brno)

(Koncert Filharmonie Brno)

(Koncert Filharmonie Brno)

martedi 4.12.2018 19:00

Stadion Kounicova (Brno)

(Výlety páně Broučkovy)

(Výlety páně Broučkovy)

mercoledi 5.12.2018 19:00

Teatro Nazionale a Brno - Opera di Janáček (Brno)

(Xindl X Sexy Exity Tour 2018)

giovedi 13.12.2018 19:30

Semilasso (Brno)

(The Sweet (UK))

(The Sweet (UK))

sabato 15.12.2018 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Bílé vánoce Lucie Bílé II)

(Bílé vánoce Lucie Bílé II)

lunedi 17.12.2018 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Petra Janů - Vánoční koncert se Symfonickým orchestrem)

(Petra Janů - Vánoční koncert se Symfonickým orchestrem)

venerdi 21.12.2018 20:00

Semilasso (Brno)

(Adventní gospely 2018 Stella Jones & The Christmas Singers)

domenica 23.12.2018 20:30

Sono Centrum (Brno)

(Karkulka a červený balónek)

giovedi 31.12.2015 19:00
sabato 31.12.2016 19:00
sabato 30.12.2017 12:00
domenica 30.12.2018 12:00

Palazzo U rudého vola - galleria (Brno)

(Čínský národní cirkus 2019 - The great wall)

mercoledi 23.1.2019 19:00

(Brno)

(Duo Jamaha - Život je dar tour 2019)

giovedi 24.1.2019 18:00

Semilasso (Brno)

(Sněhurka na ledě)

sabato 2.2.2019 17:00

Kajot Arena (Brno)

(Koncert Barocco sempre giovane, Český filharmonický sbor Brno - sbormistr Petr Fiala)

domenica 10.2.2019 19:30

Casa del circolo (Brno)

(Alexandrovci - European Tour 2019)

domenica 19.5.2019 15:00
domenica 19.5.2019 20:00

Kajot Arena (Brno)

Voci trovate: 193

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 855 times