Vacanze in RC:CZeCOTTourmapsBoemia orientaleUNESCOVacanze attiveOrari

skočit na navigaci | skočit na obsah


non collegato
Registra
scelta della lingua: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Český Krumlov.
fotografie: precedente | prossima

nahoru ^


Český Krumlov - Calendario eventi

Eventi consigliati

(Pevnost Boyard)

venerdi 2.2.2018 9:00

Casa di ragazzi e giovani (Český Krumlov)

(Krumlovský masopust)

sabato 10.2.2018  - martedi 13.2.2018

Český Krumlov

Ricerca eventi

(Pavel Brázda: Retrospektiva)

giovedi 13.4.2017  - domenica 28.1.2018

Egon Schiele Art Centrum (Český Krumlov)

(Filmová výstava Anděl Páně 2)

sabato 28.10.2017  - 31.3.2018

(Český Krumlov)

(Výstava soutěžních prací)

mercoledi 29.11.2017  - venerdi 2.2.2018

(Český Krumlov)

(Ukrajina 2017)

(Ukrajina 2017)

giovedi 4.1.2018  - mercoledi 28.2.2018

(Český Krumlov)

(Poutní areál na Křížové hoře)

sabato 6.1.2018  - domenica 30.12.2018

(Český Krumlov)

(Malování a zpívání s Jindrou Čapkem)

venerdi 19.1.2018 16:30 - 19.1.2018

(Český Krumlov)

(Po stopách ledové královny)

venerdi 19.1.2018 18:00

Casa di ragazzi e giovani (Český Krumlov)

(Řemesla na klášterním dvoře)

sabato 20.1.2018 10:00 - 20.1.2018

(Český Krumlov)

(Masopustní tvoření pro malé i velké)

sabato 20.1.2018 10:00 - 20.1.2018

(Český Krumlov)

(Movebreakers)

sabato 20.1.2018 20:00

Piccola Fabbrica (Český Krumlov)

(3. kolo extraligy smíšených družstev v badmintonu 2017/2018)

domenica 21.1.2018 14:00 - 21.1.2018

(Český Krumlov)

(Křest knihy Modrý Pánbůh)

lunedi 22.1.2018 18:00 - 22.1.2018

(Český Krumlov)

(Miroslav Donutil - Cestou necestou)

mercoledi 26.7.2017 19:00
sabato 13.1.2018 19:00
giovedi 25.1.2018 19:00

(Český Krumlov)

(Klub úsměv - stolní hry)

venerdi 26.1.2018 14:00

Casa di ragazzi e giovani (Český Krumlov)

(Krajský přebor jednotlivců dospělých v badmintonu 2018)

sabato 27.1.2018 9:00 - 27.1.2018

(Český Krumlov)

(Grand prix "d" jednotlivců kategorie u13 v badmintonu 2018)

domenica 28.1.2018 9:00 - 28.1.2018

(Český Krumlov)

(Černá hodinka 3 - Barevný rok Karla Čapka)

martedi 30.1.2018 18:00 - 30.1.2018

(Český Krumlov)

(Pevnost Boyard)

venerdi 2.2.2018 9:00

Casa di ragazzi e giovani (Český Krumlov)

(Klub úsměv - pohybové hry)

venerdi 2.2.2018 14:00

Casa di ragazzi e giovani (Český Krumlov)

(Krav Maga - nová třída)

mercoledi 7.2.2018 20:15 - 7.2.2018

(Český Krumlov)

(Krumlovský masopust)

sabato 10.2.2018  - martedi 13.2.2018

Český Krumlov

(Mlčení bobříků)

sabato 10.2.2018 19:30 - 10.2.2018

Teatro comunale di Český Krumlov (Český Krumlov)

(Maškarní bál pro nejmenší)

(Maškarní bál pro nejmenší)

domenica 11.2.2018 14:30 - 11.2.2018

Casa di ragazzi e giovani (Český Krumlov)

(Masopustní průvod městem)

martedi 13.2.2018 16:00

Český Krumlov

(Klub úsměv - vaření)

venerdi 16.2.2018 14:00

Casa di ragazzi e giovani (Český Krumlov)

(O statečném kováři Mikešovi)

domenica 18.2.2018 15:00 - 18.2.2018

Teatro comunale di Český Krumlov (Český Krumlov)

(Přástky Český Krumlov)

venerdi 23.2.2018 16:00 - domenica 25.2.2018 18:00

(Český Krumlov)

(Grand prix "D" jednotlivců kategorie u15 v badmintonu 2018)

sabato 24.2.2018 9:00 - 24.2.2018

(Český Krumlov)

(Finále krajského přeboru družstev dospělých 2017/2018)

domenica 25.2.2018 9:00 - 25.2.2018

(Český Krumlov)

(4. kolo extraligy smíšených družstev v badmintonu 2017/2018)

domenica 25.2.2018 13:00 - 25.2.2018

(Český Krumlov)

(Pardál)

mercoledi 28.2.2018 19:30 - 28.2.2018

Teatro comunale di Český Krumlov (Český Krumlov)

(Jeff Baron – Návštěvy u pana Greena)

lunedi 26.3.2012 18:30 - 26.3.2012
mercoledi 7.3.2018 19:30 - 7.3.2018

Teatro comunale di Český Krumlov (Český Krumlov)

(Pavel Callta)

venerdi 9.3.2018 20:00 - 9.3.2018

Piccola Fabbrica (Český Krumlov)

(Z pohlednic Českého Krumlova)

martedi 13.3.2018 19:00

Museo Fotoatelier Seidel (Český Krumlov)

(Hana Zagorová a Petr Rezek se skupinou Boom!band Jiřího Dvořáka)

martedi 20.3.2018 19:00

Český Krumlov - castello e villa signorile (Český Krumlov)

(Vánoční koncert: Radůza)

mercoledi 21.3.2018 19:30 - 21.3.2018

Teatro comunale di Český Krumlov (Český Krumlov)

(Tomáš Baránek - Jak sbalit ženu 2.0)

lunedi 26.3.2018 18:30 - 26.3.2018

Teatro comunale di Český Krumlov (Český Krumlov)

(Velikonoce v Českém Krumlově)

giovedi 13.4.2017  - lunedi 17.4.2017
giovedi 29.3.2018  - lunedi 2.4.2018

Český Krumlov

(Můj nejlepší kamarád)

martedi 3.4.2018 19:30 - 3.4.2018

Teatro comunale di Český Krumlov (Český Krumlov)

(FZ Forza Czech U17 international 2018)

giovedi 5.4.2018 9:00 - 5.4.2018
venerdi 6.4.2018 9:00 - 6.4.2018
sabato 7.4.2018 9:00 - 7.4.2018

(Český Krumlov)

(Trautenberk + Satisfucktion)

venerdi 24.2.2017 20:00
sabato 7.4.2018 20:00

Piccola Fabbrica (Český Krumlov)

(Krajský přebor družstev žáků v badmintonu 2018 - 3. kolo)

sabato 14.4.2018 9:00 - 14.4.2018

(Český Krumlov)

(Poletíme?)

sabato 14.4.2018 20:00

Piccola Fabbrica (Český Krumlov)

(30. ročník turnaje o českokrumlovský pohár regionálních výběrů u13 v badmintonu)

sabato 28.4.2018 9:00 - 28.4.2018
domenica 29.4.2018 9:00 - 29.4.2018

(Český Krumlov)

(Bohemian Spring Fondo)

sabato 5.5.2018

Český Krumlov

(Co takhle ke zpovědi)

lunedi 7.5.2018 19:30 - 7.5.2018

Teatro comunale di Český Krumlov (Český Krumlov)

(Maďarský den v klášteře Zlatá Koruna)

lunedi 8.5.2017 10:00 - 8.5.2017
martedi 8.5.2018

La corona d´oro - monastero cistercense (Český Krumlov)

(Obsluhoval jsem anglického krále)

sabato 19.5.2018 19:30 - 19.5.2018

Teatro comunale di Český Krumlov (Český Krumlov)

(4TET v Českém Krumlově - verze IV.)

venerdi 25.5.2018 19:00

Maneggio del Castello (Český Krumlov)

(Open air foto festival)

giovedi 7.6.2018  - domenica 10.6.2018

Český Krumlov

(FZ Forza cup 2018 - mezinárodní turnaj mládeže v badmintonu 2018 - 33. ročník)

venerdi 8.6.2018 12:00 - 8.6.2018

(Český Krumlov)

(Slavnosti pětilisté růže)

venerdi 22.6.2018  - domenica 24.6.2018

Český Krumlov

(Dracula)

mercoledi 6.6.2018 21:30 - 6.6.2018
giovedi 7.6.2018 21:30 - 7.6.2018
venerdi 8.6.2018 21:30 - 8.6.2018
sabato 9.6.2018 21:30 - 9.6.2018
domenica 10.6.2018 21:30 - 10.6.2018
martedi 12.6.2018 21:30 - 12.6.2018
mercoledi 13.6.2018 21:30 - 13.6.2018
giovedi 14.6.2018 21:30 - 14.6.2018
venerdi 15.6.2018 21:30 - 15.6.2018
sabato 16.6.2018 21:30 - 16.6.2018
domenica 17.6.2018 21:30 - 17.6.2018
martedi 19.6.2018 21:30 - 19.6.2018
mercoledi 20.6.2018 21:30 - 20.6.2018
giovedi 21.6.2018 21:30 - 21.6.2018
venerdi 22.6.2018 21:30 - 22.6.2018
sabato 23.6.2018 21:30 - 23.6.2018

Auditorio girevole (Český Krumlov)

(Dekameron / Martin Glaser - Olga Šubrtová)

mercoledi 21.8.2013 20:30
giovedi 22.8.2013 20:30
venerdi 23.8.2013 20:30
sabato 24.8.2013 20:30
domenica 25.8.2013 20:30
lunedi 26.8.2013 20:30
martedi 27.8.2013 20:30
mercoledi 28.8.2013 20:30
giovedi 29.8.2013 20:30
venerdi 30.8.2013 20:30
sabato 31.8.2013 20:30
domenica 1.9.2013 20:30
venerdi 6.9.2013 20:00
sabato 7.9.2013 20:00
mercoledi 28.6.2017 21:30
giovedi 29.6.2017 21:30
venerdi 30.6.2017 21:30
sabato 1.7.2017 21:30
domenica 2.7.2017 21:30
lunedi 3.7.2017 21:30
martedi 4.7.2017 21:30
mercoledi 5.7.2017 21:30
giovedi 6.7.2017 21:30
venerdi 7.7.2017 21:30
sabato 8.7.2017 21:30
domenica 9.7.2017 21:30
mercoledi 27.6.2018 21:30 - 27.6.2018
giovedi 28.6.2018 21:30 - 28.6.2018
venerdi 29.6.2018 21:30 - 29.6.2018
sabato 30.6.2018 21:30 - 30.6.2018
domenica 1.7.2018 21:30 - 1.7.2018
martedi 3.7.2018 21:30 - 3.7.2018
mercoledi 4.7.2018 21:30 - 4.7.2018
giovedi 5.7.2018 21:30 - 5.7.2018
venerdi 6.7.2018 21:30 - 6.7.2018
sabato 7.7.2018 21:30 - 7.7.2018

Auditorio girevole (Český Krumlov)

(Rusalka)

martedi 9.8.2016 21:00
mercoledi 10.8.2016 21:00
giovedi 11.8.2016 21:00
venerdi 12.8.2016 21:00
sabato 13.8.2016 21:00
domenica 14.8.2016 21:00
mercoledi 9.8.2017 21:00
giovedi 10.8.2017 21:00
venerdi 11.8.2017 21:00
sabato 12.8.2017 21:00
domenica 13.8.2017 21:00
martedi 10.7.2018 21:30 - 10.7.2018
mercoledi 11.7.2018 21:30 - 11.7.2018
giovedi 12.7.2018 21:30 - 12.7.2018
venerdi 13.7.2018 21:30 - 13.7.2018
sabato 14.7.2018 21:30 - 14.7.2018
domenica 15.7.2018 21:30 - 15.7.2018

Auditorio girevole (Český Krumlov)

(Festive overture, hudebně obrazová féerie)

venerdi 20.7.2018 21:00

Maneggio del Castello (Český Krumlov)

(Piotr Beczała /tenor/ a Sondra Radvanovsky /soprán/, PKF - Prague Philharmonia, Leoš Svárovský /dirigent/)

sabato 21.7.2018 20:30

Birrificio Eggenberg (Český Krumlov)

(Jaroslav Tůma /varhany/)

domenica 22.7.2018 11:00

(Český Krumlov)

(Miroslav Ambroš /housle/ a Jaroslaw Nadrzycki /housle/, Jihočeská Filharmonie, Jan Kučera /dirigent/)

martedi 24.7.2018 19:30

Český Krumlov - castello e villa signorile (Český Krumlov)

(Wihanovo kvarteto - Pocta Leoši Janáčkovi)

mercoledi 25.7.2018 19:30

Český Krumlov - castello e villa signorile (Český Krumlov)

(Cigánski diabli)

giovedi 26.7.2018 19:30

Maneggio del Castello (Český Krumlov)

(Mee-hae Ryo /violoncello/, Symfonický orchestr Českého rozhlasu, Christian Schulz /dirigent/)

venerdi 27.7.2018 19:30

Maneggio del Castello (Český Krumlov)

(Pocta Leonardu Bernsteinovi - The best songs from musicals)

sabato 28.7.2018 20:30

Birrificio Eggenberg (Český Krumlov)

(Trubadúr)

venerdi 14.7.2017 21:30
sabato 15.7.2017 21:30
domenica 16.7.2017 21:30
martedi 18.7.2017 21:30
mercoledi 19.7.2017 21:30
giovedi 20.7.2017 21:30
venerdi 21.7.2017 21:30
sabato 22.7.2017 21:30
mercoledi 18.7.2018 21:30 - 18.7.2018
giovedi 19.7.2018 21:30 - 19.7.2018
sabato 21.7.2018 21:30 - 21.7.2018
domenica 22.7.2018 21:30 - 22.7.2018
mercoledi 25.7.2018 21:30 - 25.7.2018
giovedi 26.7.2018 21:30 - 26.7.2018
venerdi 27.7.2018 21:30 - 27.7.2018
sabato 28.7.2018 21:30 - 28.7.2018
domenica 29.7.2018 21:30 - 29.7.2018

Auditorio girevole (Český Krumlov)

(Francisextet)

martedi 31.7.2018 19:30

Český Krumlov - castello e villa signorile (Český Krumlov)

(Florea Theatrum - Georg Friedrich Händel: Terpsichora)

martedi 31.7.2018 21:00

Český Krumlov

(Pavel Steidl /kytara/)

mercoledi 1.8.2018 19:30

Český Krumlov - castello e villa signorile (Český Krumlov)

(Hradišťan & Jiří Pavlica)

giovedi 2.8.2018 19:00

Český Krumlov

(Javier Perianes /klavír/, Filharmonie B. Martinů, Manuel Hernández-silva /dirigent/)

venerdi 3.8.2018 19:30

Maneggio del Castello (Český Krumlov)

(Keep Swinging! Jan Smigmator, Dasha, Tom Gaebel, RTV Bigband Felixe Slováčka Ad.)

sabato 4.8.2018 20:30

Birrificio Eggenberg (Český Krumlov)

(Schola gregoriana pragensis)

domenica 5.8.2018 11:00

(Český Krumlov)

(Valmont)

mercoledi 26.7.2017 21:30
giovedi 27.7.2017 21:30
venerdi 28.7.2017 21:30
sabato 29.7.2017 21:30
domenica 30.7.2017 21:30
mercoledi 1.8.2018 21:00 - 1.8.2018
giovedi 2.8.2018 21:00 - 2.8.2018
venerdi 3.8.2018 21:00 - 3.8.2018
sabato 4.8.2018 21:00 - 4.8.2018
domenica 5.8.2018 21:00 - 5.8.2018

Auditorio girevole (Český Krumlov)

(Jiří Bárta /violoncello/)

martedi 7.8.2018 19:30

Český Krumlov - castello e villa signorile (Český Krumlov)

(Olga Šroubková /housle/, Sukův komorní orchestr, Nikol Kraft /dirigentka/)

mercoledi 8.8.2018 19:30

Český Krumlov - castello e villa signorile (Český Krumlov)

(Concilium musicum Wien)

giovedi 9.8.2018 19:30

Český Krumlov - castello e villa signorile (Český Krumlov)

(Tanja Becker-bender /housle/, Jihočeská Filharmonie, Manuel Hernández-silva /dirigent/)

venerdi 10.8.2018 19:30

Maneggio del Castello (Český Krumlov)

(Česko-slovenský večer - oslava stých narozenin našeho státu)

sabato 11.8.2018 19:30

náměstí Svornosti (Český Krumlov)

(Příhody lišky Bystroušky)

giovedi 14.7.2016 21:30
venerdi 15.7.2016 21:30
sabato 16.7.2016 21:30
martedi 19.7.2016 21:30
mercoledi 20.7.2016 21:30
giovedi 21.7.2016 21:30
sabato 23.7.2016 21:30
mercoledi 2.8.2017 21:00
giovedi 3.8.2017 21:00
venerdi 4.8.2017 21:00
sabato 5.8.2017 21:00
domenica 6.8.2017 21:00
mercoledi 8.8.2018 21:00 - 8.8.2018
giovedi 9.8.2018 21:00 - 9.8.2018
venerdi 10.8.2018 21:00 - 10.8.2018
sabato 11.8.2018 21:00 - 11.8.2018

Auditorio girevole (Český Krumlov)

(Krajem pětilisté růže)

giovedi 16.8.2018  - sabato 18.8.2018

Český Krumlov

(Pták Ohnivák a lišák Zorro)

sabato 15.6.2013 17:00
domenica 16.6.2013 17:00
sabato 22.6.2013 17:00
venerdi 5.7.2013 17:00
sabato 6.7.2013 17:00
venerdi 12.7.2013 17:00
sabato 13.7.2013 17:00
venerdi 9.8.2013 16:00
sabato 10.8.2013 16:00
venerdi 16.8.2013 16:00
sabato 17.8.2013 16:00
venerdi 23.8.2013 16:00
sabato 24.8.2013 16:00
giovedi 31.7.2014 16:00
venerdi 1.8.2014 16:00
sabato 2.8.2014 16:00
venerdi 8.8.2014 16:00
sabato 9.8.2014 16:00
giovedi 14.8.2014 16:00
venerdi 15.8.2014 16:00
venerdi 29.8.2014 16:00
sabato 30.8.2014 16:00
sabato 1.7.2017 17:00
domenica 2.7.2017 17:00
mercoledi 5.7.2017 17:00
giovedi 6.7.2017 17:00
venerdi 7.7.2017 17:00
sabato 8.7.2017 17:00
sabato 5.8.2017 16:00
domenica 6.8.2017 16:00
giovedi 7.9.2017 20:00
venerdi 8.9.2017 20:00
sabato 9.9.2017 20:00
sabato 1.9.2018 16:00

Auditorio girevole (Český Krumlov)

(Pes baskervillský)

martedi 16.8.2016 20:30
mercoledi 17.8.2016 20:30
giovedi 18.8.2016 20:30
venerdi 19.8.2016 20:30
sabato 20.8.2016 20:30
domenica 21.8.2016 20:30
martedi 23.8.2016 20:30
mercoledi 24.8.2016 20:30
giovedi 25.8.2016 20:30
venerdi 26.8.2016 20:30
sabato 27.8.2016 20:30
domenica 28.8.2016 20:30
martedi 30.8.2016 20:30
mercoledi 31.8.2016 20:30
giovedi 1.9.2016 20:30
venerdi 2.9.2016 20:30
sabato 3.9.2016 20:30
domenica 4.9.2016 20:30
mercoledi 7.6.2017 21:30
giovedi 8.6.2017 21:30
venerdi 9.6.2017 21:30
sabato 10.6.2017 21:30
domenica 11.6.2017 21:30
martedi 13.6.2017 21:30
mercoledi 14.6.2017 21:30
giovedi 15.6.2017 21:30
venerdi 16.6.2017 21:30
sabato 17.6.2017 21:30
domenica 18.6.2017 21:30
martedi 20.6.2017 21:30
mercoledi 21.6.2017 21:30
giovedi 22.6.2017 21:30
venerdi 23.6.2017 21:30
sabato 24.6.2017 21:30
martedi 14.8.2018 20:30 - 14.8.2018
mercoledi 15.8.2018 20:30 - 15.8.2018
giovedi 16.8.2018 20:30 - 16.8.2018
venerdi 17.8.2018 20:30 - 17.8.2018
sabato 18.8.2018 20:30 - 18.8.2018
domenica 19.8.2018 20:30 - 19.8.2018
martedi 21.8.2018 20:30 - 21.8.2018
mercoledi 22.8.2018 20:30 - 22.8.2018
giovedi 23.8.2018 20:30 - 23.8.2018
venerdi 24.8.2018 20:30 - 24.8.2018
sabato 25.8.2018 20:30 - 25.8.2018
domenica 26.8.2018 20:30 - 26.8.2018
martedi 28.8.2018 20:30 - 28.8.2018
mercoledi 29.8.2018 20:30 - 29.8.2018
giovedi 30.8.2018 20:30 - 30.8.2018
venerdi 31.8.2018 20:30 - 31.8.2018
sabato 1.9.2018 20:30 - 1.9.2018
domenica 2.9.2018 20:30 - 2.9.2018

Auditorio girevole (Český Krumlov)

(Ztracený svět)

venerdi 29.6.2018 16:00 - 29.6.2018
sabato 30.6.2018 16:00 - 30.6.2018
domenica 1.7.2018 16:00 - 1.7.2018
mercoledi 4.7.2018 16:00 - 4.7.2018
giovedi 5.7.2018 16:00 - 5.7.2018
venerdi 6.7.2018 16:00 - 6.7.2018
sabato 7.7.2018 16:00 - 7.7.2018
giovedi 16.8.2018 16:00 - 16.8.2018
venerdi 17.8.2018 16:00 - 17.8.2018
sabato 18.8.2018 16:00 - 18.8.2018
domenica 19.8.2018 16:00 - 19.8.2018
giovedi 30.8.2018 16:00 - 30.8.2018
venerdi 31.8.2018 16:00 - 31.8.2018
domenica 2.9.2018 16:00 - 2.9.2018
giovedi 6.9.2018 20:00 - 6.9.2018
venerdi 7.9.2018 20:00 - 7.9.2018
sabato 8.9.2018 20:00 - 8.9.2018
domenica 9.9.2018 20:00 - 9.9.2018

Auditorio girevole (Český Krumlov)

(Musica da camera e da chiesa)

venerdi 21.9.2018 19:00

(Český Krumlov)

(Hausmusik)

sabato 22.9.2018 13:00

Český Krumlov - castello e villa signorile (Český Krumlov)

(Andělské dialogy)

sabato 22.9.2018 19:00

(Český Krumlov)

(Barokní ohňostroj a barokní iluminace)

sabato 22.9.2018 21:00

Český Krumlov - castello e villa signorile (Český Krumlov)

(Cantiones sacrae)

domenica 23.9.2018 11:00

(Český Krumlov)

(Antonio Gianettini: Lingresso Alla Giovent di Claudio Nerone)

venerdi 21.9.2018 18:00
sabato 22.9.2018 17:00
domenica 23.9.2018 17:00

Český Krumlov - castello e villa signorile (Český Krumlov)

(Krumlovský vodácký maraton)

venerdi 13.10.2017  - sabato 14.10.2017
venerdi 12.10.2018  - sabato 13.10.2018

Český Krumlov

(Festival vína Český Krumlov)

venerdi 27.10.2017  - giovedi 30.11.2017
venerdi 26.10.2018  - 30.11.2018

Český Krumlov

Voci trovate: 90

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 413 times